!!! Užijte si BLACK FRIDAY. Akce je platná od 26.11. 00:01 do 29.11. 23:59 !!!

Přivezeme nový, odvezeme starý

Snažíme se Vám maximálně zjednodušit objednání, dodání i vrácení starého kusu. Naší jedinečnou nabídkou je přeprava k Vám i k zpět k nám zdarma a s minimální časovou zátěží pro Vás.

 

Jak to funguje?

Objednáte si zboží, turbodmychadlo, vstřikovač nebo čerpadlo a termín si určíte tak, aby jste měli rovnou nachystáno staré zboží k předání přepravci. Při objednání zadáte zpětný odběr, kdy my to již zařídíme u přepravce a ten si od Vás staré zboží převezme. Nemusíte jej chystat do své krabice, zboží je zabaleno tak, aby bylo jeho rozbalení co nejrychlejší a vy jste mohli:

 

a) zkontrolovat, zda Vám přišlo správné a nepoškozené zboží

 

b) že na Vašem a našem zboží nic nechybí nebo nepřebývá, tzn. zapomente-li demontovat nějakou důležitou část, např. sponu na tlakovou hadici nebo redukci pro připojení oleje, lze to odhalit na místě a vše si nachystat tak, aby nedošlo k nějakému zpoždění s montáží dílu to automobilu.

 

c) staré zboží poté jednoduše vložíte do krabice a o nic dalšího se nestaráte, přepravce jej přiveze až k nám na firmu a my zaevidujeme vrácení

 

d) staré zboží po obdržení kontrolujeme navíc u nás, takže pokud objevíme jakoukoliv nesrovnalost, neprodleně Vás kontaktujeme a hledáme společně s Vámi možné příčinu a řešení.

 

Jak funguje objednávka

Identifikace
turbodmychadla

poškození
turbodmychadla

Identifikace
vstřiku